فا

‫ نه اصلاحيه امنيتي مايكروسافت براي ويندوز و آفيس

شماره: IRCNE2014102336
تاريخ: 19/07/93
شركت مايكروسافت روز سه شنبه نه اصلاحيه را منتشر خواهد كرد كه سه اصلاحيه در رده امنيتي بحراني قرار دارند.
سه به روز رساني بحراني مشكلي را در IE و تمامي نسخه هاي ويندوز برطرف مي كند. اولين به روز رساني براي IE و ويندوز براي ويندوز سيستم هاي كلاينت در رده امنيتي بحراني و براي سرورهاي در رده امنيتي متوسط قرار دارد. اين مشكل احتمالا توسط تنظيم Enhanced Security Configuration در ويندوز سرور برطرف مي شود. دو به روز رساني ديگركه ويندوز و چارچوب .NET را تحت تاثير قرار داده است براي تمامي پلت فرم هاي ويندوز در رده امنيتي بحراني قرار دارد.
چهار به روز رساني تنها ويندوز را تحت تاثير قرار مي دهد كه يكي از آن ها در رده امنيتي متوسط و مابقي در رده امنيتي مهم قرار گرفته اند. مشكلي كه در سطح متوسط قرار دارد مايكروسافت آفيس 2007 IME را تحت تاثير قرار مي دهد.
به روز رساني ديگري براي آفيس وجود دارد كه آفيس 2007 و 2010 را بر روي ويندوز، آفيس براي Mac 2011 و Office Compatibility Pack SP3 را تحت تاثير قرار مي دهد و بر روي تمامي آن ها در رده امنيتي مهم قرار دارد.
آخرين مشكل يك آسيب پذيري امنيتي دور زدن است كه درASP.NET MVC نسخه هاي 2.0، 3.0، 4.0، 5.0 و 5.1 در رده امنيتي مهم قرار دارد.
هم چنين مايكروسافت نسخه جديدي از ابزار Windows Malicious Software Removal و تعدادي به روز رساني غيرامنيتي را منتشر خواهد كرد.

نظرات

بدون نظر
شما برای نظر دادن باید وارد شوید

مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 19 مهر 1393

برچسب‌ها

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0