فا

‫ افزوده شدن ويژگي هاي امنيتي جديد به Office 365

شماره: IRCNE2015042492
تاريخ: 02/07/94
شركت مايكروسافت ويژگي هاي جديدي را به سرويس ابر Office 365 خود اضافه خواهد كرد تا مشتريان بتوانند كنترل بيشتري بر روي داده هاي خود داشته باشند.
اين شركت قابليت هاي ورود به Office 365 را براي كاربر، ادمين و خط مشي هاي مرتبط با Exchange Online و SharePoint Online توسعه خواهد داد. اين قابليت به سازمان هاي مبتني بر ابر اجازه مي دهد تا تا تعامل كارمندان با محتوي ميزباني شده بر روي سرويس هاي آن ها را بهتر مديريت كنند.
هم چنين لاگ ها از طريق واسط مديريتي Office 365 Management Activity API جديد در دسترس خواهد بود و مي توان از طريق نظارت، تجزيه و تحليل و محصولات مجازي سازي داده از آن بهره برد.
در حال حاضر واسط مديريتي API براي انتخاب تعدادي از شركاي مايكروسافت در دسترس است اما باافزاودن ويژگي هاي جديد به آن براي گستره وسيع تري از مشتريان در دسترس خواهد بود.
ويژگي ديگري كه مايكروسافت انتظار دارد تا آخر سال معرفي نمايد Customer Lockbox مي باشد و به مشتريان اجازه مي دهد تا تاييديه درخواست خود را پيش از دسترسي به اطلاعات براي استفاده از خدمات صريحا از مهندسان مايكروسافت دريافت كنند. در حال حاضر اين تاييديه به صورت داخلي و بدون نظر مشتريان انجام مي شود.
علاوه براين، شركت مي توانند با Customer Lockbox به لاگ فعاليت ها دسترسي داشته باشند در نتيجه مي توانند ببينند كه چگونه محتوي آن ها توسط مهندسان مايكروسافت مديريت مي شود. اين ويژگي براي Exchange Online از اواخر سال 2015 و براي سرويس SharePoint Online در سه ماهه اول 2016 در دسترس خواهد بود.
هم چنين شركت مايكروسافت قصد دارد تا چند ماه آينده يك سطح رمزگذاري براي ايميل ها را به روشي مشابه با رمزگذاري فايل ها در SharePoint Online معرفي نمايد و سال آينده به مشتريان اجازه دهد تا داده هاي Office 365 خود را رمزگذاري نمايند و كنترل كامل آن را در اختيار بگيرند. اين مساله به آن ها اجازه خواهد داد تا در صورتي كه تصمصيم به ترك سرويس گرفتند، دسترسي مايكروسافت را قطع نمايند.


نظرات

بدون نظر
شما برای نظر دادن باید وارد شوید

مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 8 اردیبهشت 1394

برچسب‌ها

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0