فا

‫ حفظ حريم خصوصي در شبكه‌هاي اجتماعي (۵)

چگونه در شبكه‌هاي اجتماعي، حريم خصوصي خود را حفظ كنيم؟ (۵)
تنظيمات امنيت و حريم خصوصي مرورگرها - ادامه


در ادامه آگاهي‌رسان شماره ۴ از مجموعه «چگونه در شبكه‌هاي اجتماعي، حريم خصوصي خود را حفظ كنيم؟» در اين شماره قصد داريم تا تنظيمات امنيت و حريم خصوصي در مرورگرهاي Microsoft Internet Explorer كه به اختصار IE ناميده مي‌شود، Opera و Safari را بيان كنيم.


به‌روزرساني مرورگرها
در ادامه نحوه به‌روزرساني مرورگرهاي IE و Opera به تصوير كشيده شده است. شايان ذكر است به‌روزآوري مرورگر Safari كه بر روي سيستم‌عامل Mac OS نصب مي‌شود، از طريق زيرساخت يكپارچه به‌روزرساني برنامه‌هاي كاربردي اين سيستم‌عامل انجام مي‌شود و به صورتي جزئي از فعاليت‌هاي خود مرورگر نيست.


تنظيمات امنيت و حريم خصوصي مرورگرها
در آگاهي‌رسان گذشته به معرفي جنبه‌هاي مختلف امنيتي و حريم خصوصي پرداختيم و تنظيمات مرتبط در مرورگرهاي Google Chrome و Mozilla Firefox را بيان كرديم. در ادامه تنظيمات امنيت و حريم خصوصي مرورگرهاي معرفي‌شده در ابتداي سند در قالب تصوير قرار گرفته‌اند.


• Microsoft Internet Explorer
اين مرورگر تنها بر روي سيستم‌عامل ويندوز قابل نصب و استفاده است. تنظيمات آن نيز، تا حد زيادي با تنظيمات سيستم‌عامل تنيده شده است. با طي مراحل ۱ و ۲، مي‌توان به بخش تنظيمات اين مرورگر (كه همان تنظيمات اينترنت سيستم‌عامل ويندوز است) وارد شد. در پنجره تنظيمات، در زبانه عمومي (شماره ۳) مي‌توان اطلاعاتي كه مرورگر از وب‌گاه‌ها ذخيره‌سازي كرده را تنظيم كرده و يا حذف نمود (شماره ۴).

جهت مطالعه كامل به پيوست مراجعه نماييد

دريافت فايل پيوست


نظرات

بدون نظر
شما برای نظر دادن باید وارد شوید

مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 16 فروردین 1395

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0