فا

‫ غيرفعال كردن به روز رسان ويندوز بر روي برخي لپ تاپ هاي سامسونگ

شماره: IRCNE2015062548
تاريخ:04/02 /94
شركت سامسونگ به روز رسان ويندوز را بر روي برخي از لپ تاپ هاي خود غيرفعال كرد. اين امر مي تواند باعث شود تا اين دستگاه ها در برابر حملات بدافزاري و نشت داده آسيب پذير باشند. اين مساله توسط پاتريك باركر از گروه پشتيباني مايكروسافت كشف شده است.
از آنجا كه تاكنون پيام رسمي مبني بر دليل غيرفعال كردن به روز رسان ويندوز بر روي دستگاه هاي سامسونگ از سمت اين شركت منتشر نشده است يكي از نمايندگان اين محصول به باركر گفت: زماني كه به روز رساني هاي ويندوز را فعال مي كنيد، تمامي درايوهاي پيش فرض براي تمامي سخت افزارها نصب خواهد شد. به عنوان مثال، اگر لپ تاپي پورت USB 3.0 داشته باشد، اين پورت ها ممكن است پس از نصب به روز رساني كار نكنند. بنابراين براي جلوگيري از اين موضوع، ابزار به روز رسان SW جلوي به روز رساني هاي ويندوز را خواهد گرفت.
شركت مايكروسافت در بيانيه اي اعلام كرد كه به روز رسان ويندوز مولفه اي حياتي براي مشتريان مي باشد. اين شركت هيچگاه به مشتريان خود توصيه نمي كند تا به روز رسان ويندوز را غيرفعال نمايند يا تنظيمات آن را تغيير دهند زيرا اين امر باعث مي شود تا مشتريان در معرض خطر حملات امنيتي قرار گيرند.


نظرات

بدون نظر
شما برای نظر دادن باید وارد شوید

مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 3 تیر 1394

برچسب‌ها

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0