فا

‫ آچار فرانسه امنيتي

شماره: IRCNE200903091


شركت معروف عرضه كننده محصولات امنيتي Symantec، ديروز 14 اسفندماه نسخه جديد Norton 360 را عرضه كرد. در اين نسخه، ابزارهاي امنيتي مختلف مجتمع شده و يك ابزار جديد به نام Norton Safe Web نيز به آنها اضافه شده است. شركت Symantec، علاوه بر معرفي نسخه جديد محصول امنيتي مذكور، يك Forum جديد را نيز به مشتريانش معرفي كرد كه براي كمك و راهنمايي به آنها توسط كارمندان Symantec و ديگر مشتريان و با گستره وسيعي از عناوين مختلف، اختصاص پيدا كرده است.

نرم افزار كاربردي Norton 360، يك نرم افزار همه كاره (all-in-one) است كه از ديدگاه محافظت امنيتي همان روشهاي پويش و تشخيص Norton Internet Security 2009 را دارا است. در واقع Norton 360، با همان سرعت بهبود يافته، داراي يك سري امكانات اضافي به علاوه بهبود در استفاده از منابع است. همچنين بنابر مستندهاي منتشر شده در مورد اين محصول، امكانات تنظيم كردن رايانه خانگي PC Tuning، پشتيان گيري آنلاين online backup و محافظت از هويت Identity Protection نيز مختصري بهبود يافته اند. يكي از تغييرات جالب اين محصول اختصاص 25 گيگا بايت فضاي آنلاين براي پشتيبان گيري در ازاي تنها 20 دلار است. در ضمن قيمت اين محصول نسبت به نسخه پيشين آن كاهش پيدا كرده است و قيمت آن به علاوه 2 گيگابايت فضاي آنلاين 79 دلار است در حالي كه قيمت نسخه پيشين آن 99 دلار بوده است. البته كساني كه نسخه پيشين را خريداري كرده اند در حال حاضر مي توانند به صورت رايگان نسخه جديد را دريافت كنند.

و اما Norton Users Forum، كه نسخه آزمايشي آن از آوريل 2008 فعال شده، يك اجتماع قوي و در حال پيشرفت است كه در هر ماه تقريباً 1200 كاربر جديد را اضافه مي كند و 7000 مطلب جديد در آن پست مي شود. در آن تالارهاي گفتگو با موضوعات متنوع در مورد محصولات نورتون وجود دارد و اخيراً تالار گفتگويي در مورد ويندوز 7 و تجربيات كاربران در مورد آن و نورتون اضافه شده است. همچنين تالار گفتگويي با موضوع Norton 360 v3.0 نيز ايجاد شده است.


نظرات

بدون نظر
شما برای نظر دادن باید وارد شوید

مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 15 اسفند 1387

برچسب‌ها

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0