فا

‫ آموزش فني نصب و پيكربندي Splunk (بخش نخست)

داده‌های تولید شده توسط ماشین، یکی از پیچیده‌ترین و باارزش‌ترین مباحث مربوط به داده‌های حجیم است، که دارای رشد بسیار سریعی هستند. از داده‌های ماشینی می‌توان اطلاعات ارزشمندی مانند فهرست کاملی از تراکنش‌های کاربران، رفتار مشتریان، رفتار ماشین، تهدیدهای امنیتی، فعالیت‌های مجرمانه و غیره را به‌دست آورد. شغل شما هر چیزی که باشد #‫Splunk می‌تواند داده‌های ماشینی شما را برایتان تفسیر کرده و اطلاعات سودمندی را به شما ارائه دهد. این همان چیزی است که تیم Splunk آن را هوش عملیاتی می‌نامند. هوش عملیاتی به شما درکی از هر آنچه که در سراسر سیستم فناوری اطلاعات و ساختار تکنولوژی شما در حال رخ دادن است، به صورت زمان حقیقی ، می‌دهد تا بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید.
سازمان Splunk در سال 2003 میلادی در سانفرانسیسکو تأسیس شد. این سازمان، تولیدکننده‌ی نرم‌افزاری به همین نام است که وظیفه‌ی آن جستجو، نظارت، و تحلیل داده‌های ماشینی توسط یک واسط به سبک وب است. در اوایل سال 2016 میلادی، Splunk بیش از ده هزار مشتری داشت. شما می‌توانید تمام سؤالات خود را که مربوط به Splunk هستند، در فروم رسمی این سازمان در آدرس https://answers.splunk.com/index.html مطرح و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.
با استفاده از لینک https://docs.splunk.com/Splexicon نیز به واژه‌نامه‌ی برخط Splunk دسترسی خواهید داشت. این واژه‌نامه شامل تمام اصطلاحات مختص نرم‌افزار Splunk، توضیحی برای هر کدام، و لینک مطالب مربوط به واژه‌ی جستجو شده در مستندات Splunk است.

برای دریافت مستند کلیک نمایید


نظرات

بدون نظر
شما برای نظر دادن باید وارد شوید

مشخصات خبر

تاریخ ایجاد: 6 دی 1396

برچسب‌ها

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0