فا

‫ MiniTool Solution Ltd بهترین ابزار حفاظت در برابر باج‌افزار را ارایه می‌دهد

MiniTool Solution Ltd.به اشخاص یا سازمان‌هایی که به طور بالقوه تحت تهدید حملات باج‌افزاری همچون WannaCryو Bad Rabbitهستند، راه‌حل‌های پیشگیرانه یا محافظتی ارایه می‌دهد. بدیهی است باج‌افزارهایی همچون Bad Rabbitو WannaCryتهدید بزرگی برای امنیت جهان هستند. طبق آمار، 71 درصد از شرکت‌هایی که هدف حملات باج‌افزاری قرار گرفته‌اند، به آن آلوده شده‌‌ و داد‌ه‌های مهمی همچون اسناد، عکس‌ها و دیگر فایل‌های شخصی و خصوصی را از دست داده‌اند.

طبق بیانیه‌ای که توسط رییس خدمات BBRارایه شده، تهدیدات باج‌افزاری نه تنها در حال رشد، بلکه در حال تکامل هستند و به هکرها اجازه می‌د‌هند سازمان‌های آسیب‌پذیر و مهمترین فایل‌های داده‌ی آن‌ها را هدف قرار دهند و مطابق با آن‌ها درخواست باج کنند. ابزار MiniTool Solution Ltd با هدف کمک به مشتریان جهت حفاظت از دستگاه‌های الکترونیکی آن‌ها هم در خانه و هم در محل کار در برابر باج‌افزار ارایه شده است. با استفاده از این ابزار جلوگیری از حملات باج‌افزاری، ساده‌تر از بازیابی پس از حمله است. همچنین پشتیبان‌گیری قابل اعتماد از داده‌ها برای کاهش اثرات تهدیدات بدافزاری بالقوه ضروری است. مهم‌تر از همه، اگر سیستمی آلوده به باج‌افزار شود، فایل پشتیبان می‌تواند برای بازیابی داده‌ها یا بازگرداندن سیستم به حالت قبلی خود بدون پرداخت هر گونه باجی استفاده شود.

ابزار پشتیبان‌گیری MiniTool، یک ابزار همه‌کاره است که امکان ایجاد و مدیریت تصاویر پشتیبان برای همه نوع دستگاه ذخیره‌سازی، از جمله درایوهای فلش USB، درایوهای خارجی سخت، SSDو HDDدر آن فراهم شده است. این ابزار، پشتیبان‌گیری از سیستم، پارتیشن و دیسک را با کلیک ساده‌ای فراهم می‌آورد. هنگام ایجاد یک تصویر پشتیبان، کاربران می‌توانند پشتیبان‌گیری خودکاری ایجاد و مدیریت فضای دیسک را فعال سازند. همچنین در این ابزار امکان پشتیبان‌گیری تفاضلی و تکاملی نیز فراهم شده است.

راه‌حل بازیابی و پشتیبان‌گیری از داده‌های MiniToolتاکنون میلیون‌ها کاربر رایانه‌ی خانگی را از حملات باج‌افزاری حفظ کرده است. عملیات دستگاه‌های ذخیره‌سازی خارجی، سیستم‌ها و فایل‌های رمزشده را می‌توان در صورت نیاز به طور مستقیم و مؤثر از پشتیبا‌ن‌های قبلی بازیابی کرد.

MiniToolبرای حفاظت کارگزارها در برابر باج‌افزار نیز راه‌حلی دارد.‌ نرم‌افزار شبیه‌سازی دیسک سخت (به عنوان مثال، شبیه‌سازی کل دیسک سیستمی یا تنها منتقل‌ساختن سیستم‌عامل به دیسک سخت دیگر) کارها را آسان‌تر می‌کند. اگر پشتیبان‌های دیسک سخت شامل فایل‌های سیستمی باشد، کارگزارها یا رایانه‌های خانگی می‌توانند به طور نرمال فعالیت کنند و امکان دسترسی به فایل‌ها نیز وجود دارد.

همچنین اگر رایانه‌های خانگی، آلوده به دیگر انواع تهدیدات امنیتی همچون باگ، اسب تروجان یا ویروس شوند نیز MiniToolراه حلی دارد. استفاده از MiniTool Power Data Recoveryکاربران را قادر می‌سازد تا داده‌های حذف‌شده را تا 1 گیگابایت به صورت رایگان بازیابی کنند، به‌ویژه بازیابی فایل هایی که پس از یک حمله‌ی ویروسی.گم ویا حذ‌ف‌ شده اند.


نظرات

بدون نظر
شما برای نظر دادن باید وارد شوید

مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 14 آذر 1396

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0