فا

‫ پاسخ‌گویی و تشخیص نقاط پایانی و امنیت

فناوری امنیت سایبری #‫EDR (پاسخ‌گویی و تشخیص نقاط پایانی)، نیاز به نظارت و پاسخ‌گویی مستمر به تهدیدهای امنیتی پیشرفته را برآورده می‌کند. در اینجا فهرستی از مهم‌ترین فناوری‌های EDR قابل توجه، آمده است.
EDR یک فناوری امنیت سایبری است که نیاز به نظارت و پاسخ مستمر به تهدیدهای امنیتی را برآورده می‌کند. این فناوری زیرمجموعه‌ای از فناوری امنیت نقاط پایانی و بخش حساسی از وضعیت مطلوب امنیتی است. EDR با سایر بسترهای حافظت نقاط پایانی (EPP) مانند آنتی‌ویروس و ضدتروجان متفاوت است. آن‌ها تمرکز عمده خود را بر توقف خودکار تهدیدها در مرحله پیش از اجرا نگذاشته‌اند ولی EDR یک مشاهده و بینش درستی از نقاط پایانی را فراهم می‌کند تا به تحلیل‌گرها در جهت کشف، بررسی و پاسخ‌گویی به تهدیدات بسیار پیشرفته و حملات گسترده‌تر که در نقاط پایانی متعدد گسترش می‌یابند، مساعدت کند. با این وجود بسیاری از ابزارهای تشخیص و پاسخ‌گویی نقاط پایانی، EDR را با EPP ترکیب می‌کنند.
2 گستردگی EDR
بازار EDR با دلیلی منطقی، به سرعت در حال رشد است. نقض‌های (breaches) امنیتی بیش از زمان‌های دیگر در حال افزایش است و اغلب از طریق نقاط پایانی، به شبکه راه می‌یابند. تنها چیزی که جهت رخنه و ورود مخفیانه موردنیاز است یک کاربر با اطلاعات کم در زمینه‌های امنیتی و افرادی که از آن‌ها سوءاستفاده کنند، است.

دانلود پیوست


نظرات

بدون نظر
شما برای نظر دادن باید وارد شوید

مشخصات خبر

تاریخ ایجاد: 21 مرداد 1397

برچسب‌ها

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0