فا

‫ امنیت فضای ابری برای IoT

با استفاده از سرویس های ابری و بهترین روش های امنیتی، سازمان ها می توانند تأسیسات #‫IOT میان سازمانی و چند دامنه ای را در سرتاسر مرزهای مطمئن اداره و مدیریت کنند. پیشنهادات فضای ابری و امنیتی سرویس های وب آمازون (AWS)[1]، مؤلفه های پیشنهاد شده توسط Cisco(محاسبات مه مانند[2]) و همچنین Microsoft Azureبررسی می شوند.

تعهد بسیار به فضای ابری و امنیت فضای ابری، دو مورد از جنبه های اطلاعات حجیم IoTهستند که به امنیتی نیاز دارند. ذخیره سازی اطلاعات، تحلیل اطلاعات و سامانه های گزارش گیری IoTدر کنار بهترین روش ها در زمینه چگونگی ایمن سازی این سرویس ها به طور مفصل بررسی خواهند شد. ایمن سازی انواع مختلف فضای ابری IoTبه مدیریت این مسئله نیز نیاز دارد که کدام معیارهای امنیتی، وظایف مشتری و کدام وظایف ارائه دهنده سرویس هستند.

این گزارش، سرویس های فضای ابری و امنیت ابری IoTرا از طریق بخش های زیر توضیح می دهد:

  • سرویس های ابری و IoT:در این بخش، فضای ابری تعریف خواهد شد به دلیل اینکه به IoTارتباط داشته و برای آن منفعت دارد. به علاوه، الزامات منحصر به فرد شناسایی خواهند شد که IoTدر فضای ابری تحمیل می کند. در این بخش، قبل از بررسی عمیق کنترل های امنیتی مبتنی بر فضای ابری و دیگر پیشنهادات، تهدیدات امنیتی داخلی و خارجی مرتبط با IoTبرای فضای ابری نیز شناسایی و بررسی خواهند شد.
  • کاوش پیشنهادات IoTارائه دهنده سرویس فضای ابری (CSP)[3]: چندین CSPو نرم افزار/ امنیت به عنوان یک سرویس آنها بررسی خواهد شد. محاسبات مه مانند Cisco[4]، Amazon AWSو Microsoft Azureتوضیح داده می شوند.
  • کنترل های امنیتی IoTابری:عملکرد امنیتی مورد نیاز از طرف فضای ابری برای ساخت یک معماری تأثیرگذار امنیتی پروژه IoTبررسی می شود.
  • تشکیل یک معماری امنیت فضای ابری IoTسازمانی: این بخش از پیشنهادات امنیت فضای ابری موجود برای ترکیب و تطبیق با یک معماری تأثیرگذار امنیت فضای ابری IoTاستفاده می کند.
  • دستورالعمل های جدید در محاسبات IoTدارای فضای ابری: در این بخش از مبحث امنیت فضای ابری فاصله گرفته می شود تا اندکی درباره الگوهای جدید محاسباتی که فضای ابری آماده ارائه آنها است بحث شود.

دریافت فایل پیوست

[1] Amazon Web Services

[2]توسعه محاسبات ابری تا مرز شبکه سازمان

[3] Cloud Service Provider

[4] Cisco’s Fog Computing


نظرات

بدون نظر
شما برای نظر دادن باید وارد شوید

مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 2 اسفند 1396

برچسب‌ها

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0