فا

‫ مشکلات ویندوز 10 و روش‌های رفع آن

راهنمایی‌های این مقاله را می‌توانید برای ارتقا، پیکربندی، حفاظت و استفاده درست از #‫ویندوز_10 دنبال کنید.
ویندوز 10 توسط بسیاری از کاربران به‌عنوان یک پیشرفت بزرگ نسبت به نسل قبل با درآمیختن بهترین ویژگی‌های ویندوز "کلاسیک" و "ویندوز 8" شناخته می‌شود.
بااین‌حال، هیچ نرم‌افزاری ازجمله ویندوز 10، از اشکالات امنیتی و دیگر مسائل مربوطه مانند مشکلات ناسازگاری در امان نیست. هرچند این نسخه مانند نسخه‌های پیشین ویندوز با مشکل مواجه نشده است باوجوداین مجموعه‌ای از مشکلات رایج وجود دارد که کاربران به‌طور مداوم شناسایی می‌کنند.
در اینجا تعدادی مسائل و مشکلاتی که زیاد در ویندوز 10 مطرح‌شده است و همچنین راه‌های اصلاح و رفع آن‌ها را بیان خواهیم کرد، در ابتدا از مشکلات ارتقاء و به‌روزرسانی ویندوز10شروع خواهیم کرد، سپس مسائل مربوط به راه‌اندازی و پیکربندی و بعضی مسائل دیگر را بیان خواهیم کرد.
2 مشکل ارتقا از ویندوز 7 یا 8 به ویندوز 10
اگر قصد دارید که ویندوز خود را به ویندوز 10 ارتقا دهید اما در ویندوز 7 یا ویندوز 8 با مشکل مواجه می‌شوید، در اینجا می‌توانید چند نکته زیر را امتحان کنید:
1- Control Panel را بازکنید و سپس Windows Update را اجرا کنید و اطمینان حاصل کنید که کامپیوتر به‌طور کامل به‌روز است. اگر به‌روزرسانی شکست خورد، برنامه Windows Update Troubleshooter را دانلود و اجرا کنید.
2- از نرم‌افزار Media Creation Tool استفاده کنید. این ابزار را دانلود و ذخیره کنید و آن را در رایانه‌ای که می‌خواهید ارتقا دهید، اجرا کنید. اگر این کار را قبلاً انجام داده‌اید و کارنکرده است، دوباره آن را امتحان کنید، از زمان ارائه ویندوز 10 تاکنون این ابزار بهبود یافته است.

دانلود متن کامل مستند


نظرات

بدون نظر
شما برای نظر دادن باید وارد شوید

مشخصات خبر

تاریخ ایجاد: 15 بهمن 1396

برچسب‌ها

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0