فا

‫ اخبار

همایش افتتاحیه چهارمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات

چکیده خبر

همایش افتتاحیه چهارمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات با حمایت مرکز ماهر، چهارشنبه 12 آبان 95 با محوریت مرکز تخصصی آپا در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد. در این همایش که با حضور اساتید، دانشجویان، مدیران، کارشناسان، متخصصین و صاحبان کسب و کار افتا برگزار شد، چندین سخنرانی‌ با موضوعات امنیت سایبری، فرصت‌های کسب و کار افتا و ایده‌پردازی در افتا توسط اساتید و متخصصین ارائه گردید. گروه مسابقات فتح‌پرچم آپا دانشگاه صنعتی اصفهان به تشریح محورهای مسابقات پرداخت و مسابقه ایده نو افتا در همایش برگزار گردید.

چهارمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات با هدف ارتقاء سطح آگاهی عمومی در زمینه امنیت فضای تبادل اطلاعات وهمچنین رشد و توسعه ایده‌های نوین در عرصه امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات با حمایت مرکز ماهر در پاییز و زمستان 95 در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌گردد.

این جشنواره، رویدادی ترویجی در حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات است و شامل بخش‌های متنوعی از جمله مسابقه CTF، رویدادSecurity Startup، کارگاه‌ها و سمینارهای تخصصی و نمایشگاه ترویجی امنیت فضای تبادل اطلاعات می‌باشد.

همایش افتتاحیه این رویداد با حمایت مرکز ماهر، چهارشنبه 12 آبان 95 با محوریت مرکز تخصصی آپا در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد. در این همایش، آقای دکتر بهروز ترک‌لادانی با موضوع دفاع از عمارت شیشه‌ای (تهدیدات و فرصت‌های امنیت فضای سایبری)، دکتر فانیان با موضوع فرصت‌های کسب و کار افتا و مهندس امینی با موضوع ایده‌پردازی سخنرانی داشتند. همچنین گروه مسابقات فتح‌پرچم مرکز تخصصی آپا به تشریح محورهای مختلف این مسابقات پرداختند. در ادامه مهندس امیر وهوشی به عنوان کارآفرین موفق فناوری اطلاعات، به بیان تجربیات، پیروزی‌ها و شکست‌های خود پرداخت. در پایان مسابقه ایده نو افتا برگزار گردید و سه نفر از شرکت‌کنندگان در همایش در مدت سه دقیقه به بیان ایده خود پرداختند و در پایان ایده برتر با نظر کمیته فنی جشنواره (شامل اساتید و متخصصین فنی) انتخاب و یک ربع سکه اهدا شد.

مرحله نهایی این جشنواره، هفته اول اسفند 95 (دوم الی چهارم اسفند 95) در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد.


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 29 آبان 1395

برچسب‌ها

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0